Regresní terapie, léčení a harmonizace čaker

Regresni-cakrova terapie-andelske koralky

 

Regresní terapie pro harmonizaci vašeho energetického a fyzického těla.

 

Terapie probíhá na dálku, skrze dech, záměr a zpracování našich blokací.

Během terapie vás povedu a pomohu vám zpracovat a vyčistit blokace, kterých jste připraveni se zbavit.

Čištění také může probíhat skrze minulé životy. Ty v nás často skrývají situace, které jsme prožili a nezpracovali. V takovém případě mohou působit na náš současný stav.

Podrobnější informace o našem energetickém systému se dočtete v článcích na webu.

Terapie trvá cca 1,5-2 hodiny. K terapii není potřeba si nic připravovat. Hlavní je vymezit si na sebe čas, kdy nebudete rušeni. Komunikace při terapii probíhá písemně zde na webu.

Cena za terapii je 549 Kč. K zakoupení ZDE.

Těším se na Vás.

 

Zvu vás také do mé skupinky: Andělská pomoc a čakrová terapie.

27

56 thoughts on “ 

 1. Ivana says:

  Terapie od Martinky je velmi přesným a citlivým vedením silnou energetickou léčbou. Díky ní jsem pochopila svou situaci i spojitost s minulými životy. V mém životě neproudila radost kvůli oddělenosti od mé duše a jejího plánu. Díky terapii jsem s ní našla opět spojení. Nastartovaly se žádoucí procesy v těle i v životě. Nazvala bych to jako znovuzrození. Děkuji, jsem vděčná, že tu jsou lidé jako Martinka, kteří rozdávají naději, pochopení a pomoc.

 2. mrjana says:

  Terapie, nevěděla jsem jakým směrem se bude ubírat a mile mě překvapila trefa paní Martiny do místa, kde bych to nečekala. Úžasný zážitek, uvědomění si sebe sama mi pomohlo se spojit v celistvost s matičkou zemí i se svou duší. Mnohokrát děkuji za vloženou energii a čas.

 3. Ilona says:

  Vřelé díky za velmi milé nedělní online setkání s regresivní terapií. Paní Martina se dovede vcítit do problému druhého a příjemně na dálku ošetřit. Příjemný zážitek 🙂 Děkuji a těším se na příště.

 4. Tereza Jenšíková says:

  Moc děkuji za pomoc. Určitě doporučím nejen tady na webu, ale i svým přátelům, kteří by zvolili tuto nenásilnou cestu rychlého duševního pokroku. Bylo to silné, to jsem fakt nečekala. Díky Martino!

 5. Děkuji ! says:

  Děkuji, paní Martince, za trpělivost a pomoc, kterou jsem potřebovala. Jsem tu již podruhé a určitě ne naposledy. Děkuji za porozumění

 6. Štěpánka says:

  Já, ani vlastně nevím, kde mám začít. Zprvu jsem byla velmi nervózní a měla jsem lehce strach, co mě na terapii čeká, ale bylo to to nejlepší rozhodnutí a první krok na cestě k tomu jak se uzdravit. Paní Martina ve mě oprášila chuť se nevzdávat, ale bojovat, jako to umím. Už po první terapii je mi lépe a s pomocí paní Martiny to zvládnu. Zdravá tělem i duší, plná energie do života a zase usměvavá u v duši jako mě všichni znají. Jsem velmi vděčná paní Martině i čisté duši od které jsem dostala doporučení. Děkuji!

 7. David says:

  Uplne nevim jak to popsat, ale bylo to silne, emocni a zvlastni (v pozitivnim slova smyslu). Uplne jsem nevedel co od toho ocekavat, ale vysledek stoji za to. Je to cca hodina od terapie, tak jsem stale “v tom” a usporadavam si myslenky. Velmi doporucuji tuto terapii pro vsechny co maji nejake trapeni apod. Velice dekuji Martine za jeji vedeni a pomoc. Tesim se na priste.

 8. Ilona says:

  Paní Martinka mi při mé první terapii pomohla ulehčit břemena, která s sebou vláčím každodenním životem a pročistit hlavu. Velmi jemná, milá komunikace. Moc Vám děkuji 🙂

 9. Jaroslava says:

  Martino moc děkuji za dobrou komunikaci,citlivý přístup a věnovanou energii pro mé problémy.Jsem po třetí terapii a vše se u mě mění k lepšímu.Jsem ráda,že jsem měla to štěstí vás potkat,moc jste mi pomohla.Určitě doporučuji-spokojenost.

 10. Marketa says:

  Dobrý den.Dnes mi byla věnována regresní terapie.Chtěla bych za ni moc poděkovat. Otevřela mi me srdce a zapracovali jsme nad odpuštěním.Už ted se cítím o neco lépe a mužů jen doporučit. Srdecne dekuji Markéta.

 11. Jaroslava says:

  Dnes jsem prodělala terapii a jak jsem prožila a cítila silné změny,tak jak slečna Martina mě vedla a jak teď je mi dobře,mohu jen doporučit.Moc děkuji.

 12. Lenka says:

  Děkuji paní Martině za uskutečněnou terapii. Dovedla mě provázet minulostí a čistit ji. Veškeré její pokyny také souzněly s relaxační hudbou, kterou jsem měla doma puštěnou 🙂 Věřím, že vše bude zase dobré. Vážím si jejích schopností a doporučím dále.

 13. Iveta says:

  S Martinou jsem se potkala tady na stránkách poprvé a prostřednictvím chatu měla příležitost “ochutnat” práci s čakrami a předchozími životy. Napojení na Vesmír, které bylo součástí, proběhlo takovou silou, že nám to na chvíli úplně “zbořilo” chat a mně se na ohromující okamžik podařilo zažít něco jako stav beztíže …

 14. Monika says:

  Děkuji Martině za dnešní příjemnou terapii, byla hodně emotivní. Cítím se teď daleko klidnější a mám lepší pocity. Ostatní ukáže čas.

 15. Iveta says:

  Paní Martince bych chtěla moc poděkovat za terapii. Cítím se mnohem lépe. Všem vřele doporučuji vyzkoušet. Moc děkuji a budu se těšit na další “setkání” :).

 16. mar.pavlu says:

  Děkuji paní Martince, byla jsem velmi překvapená jak funguje regresní terapie na dálku. Bylo to velmi hluboké a cítím úlevu. Ráda ji znovu oslovím. Moc děkuji !

 17. Dana says:

  Martinku znám nějakou chvíli a terapie s ní jsou super silné účelné bez ní bych nikdy nedokázala co nyní moc vám děkuji že jste a že vás znám sice na dálku ale i to mi moc pomáhá díky moc jste super osůbka 🙂

 18. Jarča says:

  Již po několikáté jsem měla terapii s Marťou a musím říct,že je to pokaždé úžasný.Vždy se mi uleví, rozpustí se problém a člověku je hned líp na světě. Vřele doporučji. Děkuji a těším se na další kolo.

 19. Michaela says:

  Mám za sebou druhé sezení s Martinou. Druhé sezení bylo rozhodně mnohem intenzivnější a cítím, jak se mi postupně povolují blokace. Mám hlouběji zakořeněný problém takže mám ještě několik sezení před sebou. Těším se na nadcházející sezení. Martina je opravdu skvělá a dokáže nějakým zázračným způsobem identifikovat, to co mi brání mít zdravý vztah k životu a sám k sobě.

 20. Michaela says:

  Včera jsem měla terapii s Marťou…Mohu Vám říci, že mi nikdo tak nepomohl jako ona…najednou se vše obratilo, bylo u mě něco, co tam nemělo být a díky tomu, jsem mela neustale dokola ty same problemy…ještě ten večer, se vše zmenilo…hlavně i na tu dálku vidí kdo přesně je vaší hlavě a co dělá…určitě se ještě Martě ozvu na další terapii, jako dokončení toho co u me bylo

 21. tereSka says:

  Měla jsem tu čest zkusit mojí první terapii právě se slečnou Martinkou. A asi nemá cenu popisovat co všechno se během ní událo, hlavně pro to nejsou ani slova. To nejbližší synonymum je neuvěřitelné….Má můj obrovský dík a naprostou důvěru.

 22. Hanka says:

  Děkuju Martince za včerejší terapii. I když jsem dostala doporučení, to co jsem prožila, předčilo veškeré představy o tom, jaké by to mohlo být. DĚKUJU ZA CITLIVÝ PŘÍSTUP, BYLO TO SILNÉ A NÁDHERNÉ . . . . objednám se na další sezení . . . . vřele doporučiji Hanka

 23. Jaroslava says:

  Včera jsem absolvovala terapii s Martinkou řešily jsme zdravotní problém. Bylo to něco úžasného.Pod vedením Martinky se mi ulevilo a uvědomila jsem si jak hluboko byl problém zakořeněný.Konzultace byla moc milá a jemná.Už mám domluvený další termín a moc se na ni zase těším.Marti ještě jednou velké DÍKY.J

 24. Anonym says:

  vážení tak mi dneska není nic moc a cítím že v novém roce budu muset se skvělou bytostí Martinkou něco hlubokého vyřešit ale vím že s touto osůbkou to zvládnu a posunu se zas někam dopředu jsem moc ráda že jsem jí poznala díky moc za vše co jste pro mě udělala ještě jednou moc děkuji

 25. Anonym says:

  Tak teď jsem komunikovala s Martinkou a měla nějaké dotazy, protože ve čtvrtek mě čeká s ní terapie, ale během dotazů jsem našla nějakou odpověď a kdo mi odpověděl byl ten nejbližší člověk, přišel ve zvířecí podobě, ale já chápala co mi chce říci, to je něco úžasného, co tahle osůbka umí. Martinko, strašně vám moc děkuji za vše, co pro mě děláte a nejen pro mě, ale i pro jiné lidičky, těším se na čtvrtek. Jste prostě úžasná žena díky moc, že jsem měla možnost vás poznat:-)

 26. Anonym says:

  tak ve středu mě čeká další terapie s touto kouzelnou osůbkou ani nevím už kolikátou ale zbavila mě mnoha negativních energií které mě blokovaly v mém životě můj přístup k životu je jinde a jiný ale ještě je tam něco silného co musí pryč a moc se těším na středu Martinka je prostě lékař na duši jsem moc ráda že jí znám a vážím si její pomoci díííííííííííííííííííííííííííky 🙂

 27. Anonym says:

  Martinka, je neskutečná osůbka měla jsem několik terapií a ona mě uvedla do úplně jiného světa bez její práce bych tam nikdy nedošla ani bych nevěděla že takový existuje a své problémy bych neuměla řešit moc vám děkuji za všechno 🙂

 28. Petr says:

  Terapie splnila účel, byl jsem příjemně překvapený pocity během čištění a celkovým přístupem. Určitě jsem toto nepodstoupil naposledy 🙂 Děkuji…

 29. Anonym says:

  absolvovala jsem se skvělou Martinkou několik terapií a všechny byly super můj život se posouvá někam jinak kde jsem nikdy nebyla mám úplně jiné životní postoje a pomalu ze sebe dostávám negativní energii která mě svazovala a nedovolila jít někam jinak je to skvělá osůbka jsem moc ráda že jsem měla možnost jí poznat děkuji za vše s čím jste mi pomohla Dana

 30. Jana says:

  Chtěla bych tímto moc poděkovat Martině za její čas a schopnosti při terapii. Bylo to hodně silné a internzivní a i velmi účinné. Řešili jsme problémy o kterých jsem ani nevěděla, že se někde v podvědomí nachází. Jsem nad očekávání spokojená a tímto bych Marťu i ráda doporučila všem co váhají a neví, zda do toho mají jít, nebo ne. Jeji přístup je opravdu úžasný a profesionální. Můj pocit uvolnění a klidu po terapii se jen těžko popisuje. Bylo to opravdu super a budu se těšit na další.
  Ještě jednou moc děkuju 🙂

 31. Irena Kyselová says:

  Posílám tímto způsobem poděkování úžasné ženě, kterou jsem směla poznat. Martině Dudkové… Můj problém má kořeny hluboko v mém nitru, peru se s ním po psychické i fyzické stránce, ale dnes jsem po dlouhé době prožila pocit uvolnění a klidu po meditaci, kterou jsem prošla. Možná je to jak se říká “běh na dlouhou trať”, ale za ten pocit to opravdu stojí. Ještě jednou děkuji za přístup, milá slova, čas a v neposlední řadě vlastní energii, kterou do toho, Marti, vkládáš. Irena

 32. Dominika says:

  Ďakujem pekne za terapiu slečne Dudkovej. Bolo to veľmi silné, emotívne, nič také som doteraz nezažila. Pocítila som úľavu takmer ihneď. Bol to skratka zážitok.

 33. Zuzana says:

  I já bych se velice ráda připojila k hodnocení.Svoji složitou situaci a silně zakořeněný problém jsem se už delší dobu snažila různě řešit,přesto se stále motala v kruhu,jen mi bylo hůř a vše pomalu vzdávala.Od této terapie,kterou jsem jen ,náhodou´ díky těmto nádherným andělským šperkům našla,jsem tedy nic velkého neočekávala,byla to minimální částka oproti ostatním,ne však žádná,ale cítila jsem,že to mám zkusit a jsem za to nyní velmi vděčná.Jaké velké a milé překvapení přišlo.Jak jsem si dlouho přála,našly jsme jádro pudla-konečně byla odhalena příčina problému. Jsme na začátku,tak až za čas budu moct říct více,sama jsem zvědavá na další změny,ale ve srovnání s předešlými jsem nadšená. Martinka je navíc velmi milá,empatická,trpělivá,ochotná a nehledí na hodinky,že čas terapie vypršel,odpoví na každou otázku a snaží se vyjít vstříc. Proto pokud o terapii a této průvodkyni uvažujete,váháte a pod.,rozhodně doporučuji.(není to plácání o ničem,byznys -byla by jiná cena a následné lákaní hned na další,tady to tak není) Stačí mít čas a klid na terapii,nemusíte být extra vnímaví či umět meditovat..Martinka vás vede,vše řekne,vysvětlí a jakékoliv reakci se přizpůsobí. Ještě jednou velké díky a brzy zase nashle.

 34. Dáša says:

  Milá Martinko,moc moc děkuji jste zlatíčko!Paní Martinku mohu jen doporučit,určitě jejich terapii ještě nejednou využiji.

 35. Dana Jarošová says:

  Dneska jsem měla možnost poznat první terapii se slečnou Martinou to, co jsem zažila byla veliká síla, připadala jsem si po skončení, že jsem skládala uhlí, ale obdiv, kam jsme se dostaly, velice Vám moc moc moc děkuji.

 36. Hana Zugarová says:

  Musím moc moc poděkovat Martince za dnešní terapii,kdy jsem konečně nebyla se svým trápením sama
  a podařilo se mi díky její pomoci znovu se otevřít lásce.Děkuji a těším se na další povídání !!!!

 37. Libuška says:

  Děkuji za terapii i následnou konverzaci… byla to moje jakákoliv první terapie v životě. I jsem si poplakala… Jsem unavená, ale cítím, že se něco pohlo a to konečně správným směrem… Určitě chci pokračovat… Děkuji za věnovaný čas 🙂

 38. Jana says:

  Dnes jsem prošla u Martinky čištěním nejen čaker.Děkuji za milý,vstřícný přístup.V ěřím,že budeme pokračovat.????Doporučuji,těm lidičkám,kteří mají problémy,obrátit se na tuto osůbku,má moji důvěru a věřte,že se o tom přesvědčíte i Vy.????????Děkuji ještě jednou.

 39. Zuzka says:

  Dnes som absolvovala terapiu u slečny Dudkovej. Musím sa priznať, že som navštívila veľa terapeutiek, absolvovala veľa rôznych terapií, ale dnešná bola úplne iná. Myslím,že definovala môj problém dokonale. Som zvedavá na výsledky a teším sa. Ďakujem 🙂

 40. Michal Bukovský says:

  Milá Martino,
  moc děkuji za již třetí konzultaci a za nasměrování na cestě života
  Určitě doporučuji vybrat si Martinu za svého průvodce

 41. Hana Stuchlá says:

  Dnes jsem podstoupila hodinovou terapii u sl. Dudkové, a bylo to velmi hluboké.Po dlouhé době cítím, že se něco pohnulo v oblasti vztahů. kterou už dlouho pořád řeším a nic. A když jsem ji neřešila, tak mě to stejně ovlivňovalo.Bude to určitě ještě chtít více zpracovat, ale jsem moc ráda, že jsem tuto terapii podstoupila. Moc děkuji sl. Dudkové, má citlivý přístup a alent. Doporučuji:-)

 42. Martin Siládi says:

  Neveril som moc na pomoc na dialku , ale predčilo to moje očakávania.
  Vyčistili sme spolu veci , ktoré som si sám neuvedomoval.
  Nadobudol som uvolnenie na tele aj na duši a zato chcem poďakovať.
  Určite odporúčam , budete spokojný.

 43. Monika Sabáčková says:

  Nesmírně děkuji milé ,,průvodkyni”,za citlivé vedení do nitra vlastní duše a čištění energ.center,z jejichž hlubin vystupují dávno zapomenuté prožitky,které (aniž bychom si uvědomovali) tíží a blokují doslova život v nás…Silný zážitek a blahodárná pomoc!!Velebím tuto službu lidem a klaním se…Ze srdce děkuji.Moni

 44. Marie says:

  Moc děkuji Martině za opakované terapie. Je velmi citlivá a přistupuje k mým problémům s pochopením a zájmem pomoct Velmi mně pomáhá v mojí snaze nalézt klid a pohodu:-) Těším se na další pokračování, že mě opět posune dále:-) Marie

 45. Michal says:

  S paní Martinou jsem absolvoval již třetí sezení, velice se vážím jejího profesionálního citlivého přístupu a ochoty pomoci. Oceňuji především její schopnosti, empatii a vize při čakrové terapii a pohotové nastínění možného způsobu řešení problémů.
  Při terapii jsme narazili na řadu bloků, které budou ještě potřeba dočistit, ale již nyní pevně věřím, že se mi to s její pomocí zcela jistě podaří. Ještě jednou díky za pomoc a čas!

 46. Zuzi says:

  Dnes jsem podstoupila první čakrovou terapii a vůbec jsem nečekala, že to pro mne bude tak silný zážitek. Znovuprožití jednoho z mých minulých životů byl velice emoční zážitek plný slz, smutku a pocitu osaměnosti. Dokud mi Marťa nepomohla to změnit a naplnily jsme jej láskou. Protože jsem hned po terapii musela běžet do práce, neměla jsem čas se ze všeho vzpamatovat a ještě další hodinu jsme byla jakoby v tranzu, ve snu a mimo realitu. Pak se vše srovnalo a já začala cítít mír a klid. Po dlouhé době se mi změnily emoce při komunikaci s manželem (k lepšímu) a já neměla tu nutkavou potřebu mu něco vyčítat a cítila jsem jen lásku. Martinko, vše se mi rychle mění a já ti za to moc děkuji a těším se na další terapii. S <3 Z.

 47. Gabriela says:

  Mnohokrát děkuji za velmi milou komunikaci, citlivý přístup a věnovanou energii. Věřím, že společně se nám podaří tu dlouhou cestu, kterou mám před sebou, ujít.

 48. Lenka Veselá says:

  Paní Dudková mi velmi pomohla s jednou starou situací o které jsem sice “nevěděla” ale velmi silně se projevovala v současném životě. Díky nacítění se do mého “problému” a dobrým vedením při terapii jsem udělala velký pokrok. moc si vážím času a energie, který mi paní Martina věnovala. děkuji, děkuji, děkuji

 49. Lenka Janků says:

  Martino, děkuji za trpělivost při komunikaci, léčení a rady co mám dělat…
  Vše bylo příjemné, radou se budu řídit..

 50. Daniel says:

  Měl jsem tu čest terapii od slečny Dudkové podstoupit několikrát. Dlouho jsem hledal někoho, kdo by mi pomohl s jistým problémem, a také jsem ho našel, čirou “náhodou”. Ani by mě nenapadlo vše řešit touto cestou. Jsem za to moc vděčný na všechny strany a moc si vážím času (a že jsem jí ho zabral hodně!) a energie slečny Dudkové, které do mě vložila. Martina je velmi vstřícná, ochotná, pozorná a umí skutečně naslouchat. Můj problém byl tak hluboce zakořeněný, že už při první terapii byly znát výsledky, ale velmi intenzivní byly hlavně po druhém “sezení” (spíše ležení). Martinu jsem potkal v pravý čas. Děkuji za vše!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.