Energetické blokace. Proč vznikají a jak se odstraňují?

Blokace energetických center. Proč vznikají a jak se odstraňují

Tak jak bylo zmíněno v článku Čakry a jejich význam, naše tělo má energetická centra.

Přirozené je tato centra rozvíjet a udržovat v harmonii. Zásluhou toho máme vyšší vliv na prožití života, doslova dle vlastních představ.

Energetická centra, která jsou blokována zátěží a brání přirozenému proudu energie, jsou nazývána blokacemi.

Blokace po čase mohou způsobit i vážné zdravotní problémy všeho typu (mentální i tělesné). Původ blokací je různý. Často si své břímě neseme z minulých životů, ve kterých jsme nestihli nebo nezvládli určité situace zpracovat.

Ve zkratce můžeme říci, že pokud jsme prožili nepříjemnou zkušenost, kterou jsme nedokázali přijmout, tak si tvoříme blok.

Poznáte to tak, že se na tuto situaci rozpomenete a pozorujte, co přitom cítíte. Je to nepříjemné vnitřní stažení, tlak, neurčitou bolest nebo depresi? Pokud ano, tak víte, že tuto situaci potřebujete přijmout a zpracovat.

Čištění nejlépe probíhá skrze meditaci, tedy uvolněný stav mysli, kdy se ponoříme do vlastního nitra a přijímáme veškeré pocity a myšlenky, nebo s mou pomocí regresní terapie (čištění hlubinné paměti naší duše).

Blokace energetických center. Proč vznikají a jak se odstraňují

Přeji Vám krásný den

27

4 thoughts on “Energetické blokace. Proč vznikají a jak se odstraňují?

 1. Úrsula says:

  Martina, thank you very much for the healing session (chakra therapy, healing and chakra balancing). I have experienced a great release, and peace, that I would have never imagined possible without your help. The therapy was very pleasant and took away, literally, a weight off my chest and has given me lasting peace. It was a great experience and I highly recommend you. Many thanks 🙂

 2. Anonym says:

  tak dneska jsem opět absolvovala další terapii s Martinkou která byla nejsilnější ze všech týkala se mého otce a já jsem dostala odpověď na to co ve svém životě udělal co to bylo víme jen my dva:-) on už není mezi živými ale je důležité že já jako jeho dcera jeho chování pochopila a dostala na něj odpověď bylo to neskutečně silné díky Martince je to prostě skvělá úžasná bytost 🙂 jsem moc ráda že jsem se k ní dostala po několika terapiích jsem ze sebe dostala takovou spoustu negativních energií ještě nás čeká další práce 🙂 vždy se moc těším na terapii mockrát děkuji co jste pro mě udělala díky moc:-)

 3. Hana Zugarová says:

  Minulý týden jsem absolvovala druhou terapii s Martinkou a opět velice příjemný zážitek a následná úleva tak jako
  po první terapii.Pocity nejde popsat a nastupují postupně a s nimi krásný pocit sebejistoty a síly,že si musím říct
  To jsem já!!! Jsem moc ráda,že jsem Andělské korálky našla 🙂 Děkuji 🙂

 4. Dana Jarošová says:

  Včera jsem podstoupila s Martinkou první terapii bylo to super a ještě dneska to byly velmi silné zážitky něco bylo hnusné to nejde jinak sdělit ale jinak příjemné moc vám děkuji nikdy nic jsem takového nezažila veliký dík 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.